Zdechłe motyle.

środa, marca 23, 2011

Razem z Lubym dotarliśmy do etapu, w którym nasza wzajemna lista zalet zaczyna niebezpiecznie kurczyć się w stosunku do wzajemnej listy wad. Tym samym ze smutkiem ogłaszam, że nasz związek po prawie wspólnym roku wchodzi na zupełnie nowy etap. Etap miłości DOJRZAŁEJ. Motyle w brzuchu zostały przetrawione i wydalone, nie pamiętam nawet czy aby na pewno się tam gnieździły?


Pojawiają się w naszych rozmowach te wszystkie pieszczotliwe słowa, miód na duszę i muzyka dla uszu:
- Bo ty ZAWSZE...
- Mam już dość..!
- Nie przesadzaj..!
Na szczęście to nie jest jeszcze etap:
- WYCHODZĘ!
ani też:
-Wyprowadzam się!


I pierwszy raz mi to nie przeszkadza. Nie tęsknię za motylami chociaż wiem, że nie wrócą. I pierwszy raz jest tak, że pomimo wielkiej kłótni i wzajemnych pretensji zasypiając szukam pod kołdrą jego ciepłych stóp.
Zobaczymy, czy nadal będę miała na to ochotę po kolejnym wspólnym roku.
 

You Might Also Like

5 komentarze

 1. hah skąd ja to znam;) niestety nie poznałam jeszcze motyli, które żyły by wiecznie, a czasami ich brak zaczyna doskwierać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo motyle żyją tylko chwilę ... ech ... :-((((

  OdpowiedzUsuń
 3. @April no niestety, a na poczatku zawsze sie wydaje ze TYM RAZEM to motyle beda zyly wiecznie.

  @Zapalka choc zyja tylko chwile, to jednak fajnie jest miec (czasem) w brzuchu motyle :)
  Widze ze nadal masz kiepski nastroj...

  OdpowiedzUsuń
 4. Motyle byly fajne ale fajniejsze jest szukanie cieplych stop w zimna i wietrzna noc :)Zycze daleszego rozwoju zwiazku w pozadanym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam twój post i to zadziałało na mnie jak kubeł zimnej wody, ale może to właśnie oto chodzi by związek się rozwijął, a owe motyle będą miały za zadanie wracać tylko w niesamowitych momentach, ale to właśnie dzięki nim je zapamiętamy. Wiesz, a ponad wszystko czuję się bardzo szczęśliwa, a to zewzględu na to że zawsze mogę liczyć na pomocne dłonie, bądź pełne miłości spojrzenie.

  OdpowiedzUsuń