Myśl na dziś

piątek, września 14, 2012

Bilans z wczoraj

 • Wypalone papierosy: 10? (to się nazywa dobry start w nałóg)
 • Ilość posiłków: 1 (bardzo źle)
 • Kieliszki wina: 0 (doskonale, tak trzymać)
 • Ilość minut poświęconych na użalanie się nad sobą: 0 (doskonale!) 
 • Obgryzione paznokcie: 0

„Złe rzeczy są jak fale. Zawsze będą się nam przytrafiać i nikt nic na to nie poradzi. To część życia, tak samo jak fale są częścią oceanu. Jeśli stoisz na brzegu, nigdy nie wiesz, kiedy nadpłyną. Ale nadpłyną. Trzeba tylko pamiętać, żeby po każdej z nich wynurzać się z powrotem na powierzchnię, to wszystko.”
                                                                     
Lisa Scottoline

No, ale ogólniejak się nad tym zastanowić :

:)

You Might Also Like

17 komentarze

 1. w paleniu papieroskuff się rozwijasz, niedobrze prze Pani, niedobrze. W kawę idź, ewentualnie w wino, to jest zdecydowanie smaczniejsze :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasadnicza roznica polega na tym, ze papieroski moge w pracy walic na legalu, a wino musze spod biurka..no i to zamulajace polaczenie wina & valium :P

   Usuń
  2. To poczekaj na " po pracy" - w nagrodę za niepalenie - wino:) Jak mawia moja znajoma: nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej:) Więc głowa do góry i marsz do przodu. Im szybciej wyleziesz z marazmu, tym więcej czasu spędzisz na miłym życiu.

   Usuń
  3. A! No i jeszcze jedna rada z kategorii bezcennych;) Koniecznie rozważ bieganie. Kilka miesięcy temu, podczas nocnych stanów bezsenności nerwowej postanowiłam założyć buty i popylać przed siebie wizualizując ucieczkę od problemów. Po 10 kilometrze uwalniają się takie endorfiny, że hej.

   Usuń
 2. A co tu się dzieję. Co prawda długo mnie nie było, ale nie na tyle, żeby działo się samo zło! Wiem, że życie polega na przyjemnościach i palenie może być jedną z nich, ale będziesz miała szorstką skórę i kurze łapki tak głębokie, że kopytko w nie schowasz. Nie pal! Jedz marchew.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecuje poprawę jak tylko to wszystko się skończy :P

   Usuń
 3. Ten obrazek mnie rozkłada na łopatki. :D
  Będzie dobrze! A pal sobie jak Ci to teraz pomaga, a pozwól sobie na chwilę słabości. Od tego właśnie rośniemy w siłę. Mnie takie wmawianie sobie, że zawsze muszę być silna tylko dołuje. A jak sobie pozwolę upaść, to jakoś tak łatwiej. Wychodzi na to, że łatwiej mi powstać po upadku, niz utrzymać się cały czas w pionie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj niedobrze, że tyle papierosków pociągasz.... Obrazek powalający:0

  OdpowiedzUsuń
 5. Też wróciłam do nałogu bo on jedyny zawsze przyjmie mnie z otwartymi ramionami, nigdy mu sie nie znudze i on nigdy mnie nie opusci a jak chwilowo nie mam na niego ochoty to on nie ma mi tego wcale za zle. Kurde partner idealny!!

  OdpowiedzUsuń
 6. niby znam naturę tych fal, ale łudze się, że mnie nie dotkną, a kiedy dotkną, załamuję się jak gdyby to był koniec świata podświadomie wiedząc, że kiedys odpłyną i zostawia mnie w spokoju.., ale za każdym razem schemat sie powtarza, ja chyba jakaś tępa jestem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tępa, niektórzy po prostu czują bardziej. Tak mi się wydaje.

   Usuń
  2. dzięki..,

   Usuń
 7. Robaku a wstawiasz smutne opisy na fb? :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wstawiam, w końcu ten kot i tak ma na to wyjebane ;P

   Usuń
 8. Natychmiast. Przestań. Palić.
  Dziękuję za cytat i obrazek, są super i będę do nich wracać :)
  I życzę, żeby było lepiej, najlepiej już niedługo...coś być musi, do cholery, za zakrętem!

  OdpowiedzUsuń