So, so blue...

piątek, czerwca 03, 2011

Mam dużo szczęścia, że moje nogi tak świetnie prezentują się w kozakach. Gdyby było inaczej pewnie czułabym się podirytowana faktem, że w połowie maja przestałam udawać że jest wiosna i z pokorą wyciągnęłam wypastowane i przygotowane na nastepny sezon zimowy obuwie. Mogłoby mnie denerwować to, że nadal chodzę w wełnianym zimowym płaszczu albo że z nieba deszcz leje strumieniami. Mogłabym nawet być przygnębiona brakiem słońca i narzekaniami mojej mamy, że jest 26 stopni w cieniu i że ona juz sama nie wie co ma ze sobą zrobić w ten upał. Mogłoby mi być szkoda pomalowanych na czerwono paznokci u stóp, ktore z niecierpliwością czekały całą zime żeby pokazać się w japonkach, sandalkach, szpilkach i koturnach.. No, ale że moje nogi tak świetnie prezentują się w kozakach - z radością wychodzę w nich z domu trzeciego czerwca, z plaszczem zapiętym po samą szyje, owinięta hustą i z parasolką w dłoni.

Długo zbierałam się, żeby wrzucić zdjęcia konika mojej lakierowej kolekcji, o którym pisałam już TUTAJ.
Nie byłam zadowolona z fotek (końcówki paznokci ściągnięte przez Seche Vite), ale mimo wszystko zdecydowałam się je opublikować bo zdjęcia dobrze oddają kolor lakieru.Światło dzienne.

Światło sztuczne.

Światło dzienne - cień.


Szczerze - Blue India to lakier, który rzadko gości na moich paznokciach. jest w nim cos takiego co sprawia, że nie zawsze moje dłonie wyglądaja w nim dobrze. jednoczesnie jest w nim coś co sprawia, że nie jestem w stanie się go pozbyć (jak zresztą żadnego innego lakieru z mojej kolekcji). Świetnym odpowiednikiem jest Depend nr 170. Muszę przyznać, że czasami wydaje mi się że Depend ma w sobie to małe coś, czego brakuje Blue India żeby stal się moim ideałem.

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Śliczny kolor. Szkoda, że tak rzadko wrzucasz coś na paznokciach, bo są śliczne, z wielką chęcią pooglądałabym więcej :)) Życzę poprawy pogody ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, a ja się dołączam do apelu! Możemy przesłać trochę upału z Polski w ramach zachęty :D

  OdpowiedzUsuń
 3. @Paramore dziekuje, postaram sie wrzucac wiecej paznokci :)

  @Nola, chetnie przygarne troche upalu, wszyscy mamy juz serdecznie dosyc tej krainy deszczowcow :/

  @Yasminella, dzieki :)

  OdpowiedzUsuń