Poranek ze skittlesami - skittlesombre(ro)

piątek, czerwca 01, 2012

W naszym lakierowym Klubie Wzajemnej Adoracji KLIK pojawił się pomysł na mianowanie dnia 01 czerwca dniem skittles. Pomysłodawczynią była szalona kapelusznica MadAsAHatter, a baner akcji przygotowała Paramore.

Skittles to manicure, w którym każdy paznokieć pomalowanym jest innym kolorem. Lub paznokcie są pokryte kontrastującymi kolorami co drugi paznokieć. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i pojemności lakierowego koszyczka/kartony/szuflady/szafy/pokoju (niepotrzebne skreślić).

Zdecydowałam się na skittles w odcieniach niebieskiego.To mój ulubiony kolor i nigdy nie mogę się zdecydować którym odcieniem pomalować paznokcie. Więc pomalowałam wszystkimi, a co! Dzisiaj można.

Kciuka nie ma na zdjęciach. Kolory, w kolejności od kciuka: OPI I have a Herring Problem, H&M Nail Him, China Glaze For Audrey, H&M Peppermint Fusion, OPI Susi Says Feng Shui.Poniżej fotka szczera kolorystycznie i moja niebieska torebka. Wspaniała kawa ze stacji Shell. Mmm.


You Might Also Like

11 komentarze

 1. śliczne połączenie..., ale ostatnio u którejś z dziewczyn ( nie pamiętam jak zwykle u której :/) znalazłam to http://the-swatchaholic.com/?p=5909

  według tego opisu twoje paznokcie są Ombre :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie Ekspertki nie były w tym temacie zgodne, ale mogę przyjąć że to skittlesombre(ro) :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam sądzę, że to już skittlesy, o. Bardzo mi się podoba takie niestandardowe podejście do tematu - też uwielbiam niebieski na paznokciach :) A w Peppermint Fusion się zakochałam *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne coś takiego; szkoda że trzeba mieć duże zapasy różnych lakierów ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jeszcze nie dalam ale walne mroczne skittles ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie. Muszę i ja kiedyś tak zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie. ;D Ja dzisiaj też skittlesowo ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Kurcze, myślałam nad niebieskim skittlesowym mani, i teraz patrząc na te zdjęcia żałuję że tak nie pomalowałam pazurów:p Super to wygląda:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Takiego jeszcze nie widziałam :) Świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ładniutkie :) i torebka oczywiście też :)

  OdpowiedzUsuń